FESTYN

CZERWCOWY PIKNIK

W dniu 6 czerwca 2010 roku Szkolne Koło Caritas po raz kolejny zorganizowało piknik "Spotkanie z Bożym Miłosierdziem".
Program spotkania obejmował: występy artystyczne dzieci z naszej szkoły, występy zespołu tanecznego "Good Loocking" z BDK, pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Biskupca, loterię fantową, przejażdżki kładami. Atrakcją dla najmłodszych była trampolina oraz skocznia pneumatyczna. Ponadto każdy mógł posilić się odwiedzając: kawiarenkę ze wspaniałymi wypiekami rodziców lub grill z pieczonymi kiełbaskami. Był również punkt medyczny (mierzenie ciśnienia i poziomu cukru). Spędzany wspólnie czas umilał zespół muzyczny "Gemini" z Bielic. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy bezinteresownie wspierali nasz piknik.